CARP SHOW & CDB CUP JAROSŁAWKI 2011
Dodane przez seba dnia Sierpień 09 2011 13:21:50CARP SHOW & CDB CUP JAROSŁAWKI 2011
11 sierpnia w czwartek o 10:00 na łowisku w Jarosławkach rozpocznie się I edycja CARP SHOW nad wodą organizowana przez CARPSHOP.PL. Carp meeting będzie trwał 5 dni w towarzystwie zawodów karpiowych CDB CUP, które rozpoczną się w piątek i zakończą w świąteczny poniedziałek. Do głównych atrakcji CARP SHOW oprócz kiermaszu sprzętu karpiowego będą pokazy nowej na polskim rynku czeskiej firmy MIVARDI. Wszyscy uczestnicy carp meetingu będą mogli zobaczyć i przetestować osobiście nad wodą najnowsze wędziska rzutowe w/w firmy, którymi można łowić ponad 150m od brzegu i wygrywać zawody z rzutu, co uczyniła w lipcu drużyna CDB na VIII Wielkopolskich Dniach Karpiowych. W trakcie CARP SHOW przewidziano konkursy dla publiczności! Impreza będzie relacjonowana na bieżąco na portalu PFWK oraz Karp Maxa i uwieńczona na płycie kwartalnika DVD Karp. Swój udział w IV edycji zawodów CDB CUP potwierdziło 18 ekip z Polski i 2 drużyny Czeskie. Pozostały jeszcze 3 wolne miejsca dla optimum łowiących. Pula nagród jest bardzo wysoka. Wyniesie 25 tys. zł. Trzy najlepsze drużyny będą miały prawo do bezpłatnego startu w Finale Polish Carp Masters, który odbędzie się w dniach 21-25 września 2011 na zbiorniku "Staropolanka" w Zdzieszowicach.Rozszerzona zawartość newsa

CARP SHOW & CDB CUP JAROSŁAWKI 2011
11 sierpnia w czwartek o 10:00 na łowisku w Jarosławkach rozpocznie się I edycja CARP SHOW nad wodą organizowana przez CARPSHOP.PL. Carp meeting będzie trwał 5 dni w towarzystwie zawodów karpiowych CDB CUP, które rozpoczną się w piątek i zakończą w świąteczny poniedziałek. Do głównych atrakcji CARP SHOW oprócz kiermaszu sprzętu karpiowego będą pokazy nowej na polskim rynku czeskiej firmy MIVARDI. Wszyscy uczestnicy carp meetingu będą mogli zobaczyć i przetestować osobiście nad wodą najnowsze wędziska rzutowe w/w firmy, którymi można łowić ponad 150m od brzegu i wygrywać zawody z rzutu, co uczyniła w lipcu drużyna CDB na VIII Wielkopolskich Dniach Karpiowych. W trakcie CARP SHOW przewidziano konkursy dla publiczności! Impreza będzie relacjonowana na bieżąco na portalu PFWK oraz Karp Maxa i uwieńczona na płycie kwartalnika DVD Karp. Swój udział w IV edycji zawodów CDB CUP potwierdziło 18 ekip z Polski i 2 drużyny Czeskie. Pozostały jeszcze 3 wolne miejsca dla optimum łowiących. Pula nagród jest bardzo wysoka. Wyniesie 25 tys. zł . Trzy najlepsze drużyny będą miały prawo do bezpłatnego startu w Finale Polish Carp Masters, który odbędzie się w dniach 21-25 września 2011 na zbiorniku "Staropolanka" w Zdzieszowicach.
Zapraszamy już teraz do wzięcia udziału w I CARP SHOW nad wodą i czynnego kibicowania drużynom walczącym w eliminacjach do finału Mistrzostw Polski!
Więcej info na oficjalnej stronie imprezy: www.carpmeeting.pl
oraz u organizatora: www.carpshop.pl