Upalne Warsztaty - Daniel Szymański
Dodane przez Pawel dnia Lipiec 28 2010 18:37:31


W dniach od 9 do 12 czerwca na łowisku PZW Lin w Zabrzu odbyła się pierwsza edycja letnich warsztatów karpiowych. Głównym tematem spotkania były różne formy nęcenia punktowego. Spotkanie sponsorowały firmy: FISH POINT, FISH FOOD, CARP ZOOM, CIPRO, ALLER AQUA, MASTER CARP, BAITS.PL, BAG MAX oraz sklepy: WODNIK z Wodzisławia i GOBIO z Rybnika, od których uczestnicy otrzymali mnóstwo praktycznych i przydatnych upominków karpiowych.


Rozszerzona zawartość newsa
W dniach od 9 do 12 czerwca na łowisku PZW Lin w Zabrzu odbyła się pierwsza edycja letnich warsztatów karpiowych. Głównym tematem spotkania były różne formy nęcenia punktowego.

Spotkanie sponsorowały firmy: FISH POINT, FISH FOOD, CARP ZOOM, CIPRO, ALLER AQUA, MASTER CARP, BAITS.PL, BAG MAX oraz sklepy: WODNIK z Wodzisławia i GOBIO z Rybnika, od których uczestnicy otrzymali mnóstwo praktycznych i przydatnych upominków karpiowych.

Patroni medialni to kwartalnik łowców karpi KARP MAX portal CARP PLANET oraz kwartalnik DVD KARP.

Mimo upalnej pogody uczestnicy mieli możliwość praktycznego przetestowania różnych form precyzyjnego nęcenia, ponieważ karpie brały w nocy. Ogółem złowiono 22 karpie i amura o łącznej wadze 86 kg. Przeważały mniejsze, około 4-7 kg ryby. Łowcą największego karpia (8 kg) okazał się Bartosz Cholewa.

Spotkanie przebiegło w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Nie zabrakło opowieści znad wody, praktycznych pokazów, warsztatów wiązania przyponów czy komponowania zanęt.

Gościnnie na łowisku odwiedzili nas członkowie Zabrzańskiego Teamu Karpiowego, Klubu Karpiowego Bytom oraz zarządu Sekcji Lin.


Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w kolejnych spotkaniach:

06.08-08.08 – Zbiornik PSTRĄŻNA – Pstrążna - „Zanęty partykularne, zestawy typu D'Rig, nęcimy rakietą”.
17.09-19.09 – Zbiornik K 3 – Kraków - „Zastosowanie pelletów w nęceniu, przygotowujemy jesienne kulki”.

Zapisy oraz szczegółowe informacje:

Daniel Szymański
600 394 159
daniel@fishpoint.pl