I Lubuski Puchar Karpiowy 2009
Dodane przez Pawel dnia Maj 31 2009 15:09:37


W dniu 27.05.2009 rozpoczął się 1. Lubuski Puchar Karpiowy - Jet Fish Cap na jeziorze Kochle w Pszczewie. W zawodach bierze udział 10 zespołów z całej Polski. Po powitaniu zawodników przez organizatora Krzysztofa Sikorę, zostały rozlosowane stanowiska dla poszczególnych drużyn. Od około godziny 11 uczestnicy Pucharu zaczęli się przygotowywać do karpiowania.


Rozszerzona zawartość newsa
>

W dniu 27.05.2009 rozpoczął się 1. Lubuski Puchar Karpiowy - Jet Fish Cap-drugi dzien na jeziorze Kochle w Pszczewie. W zawodach bierze udział 10 zespołów z całej Polski. Po powitaniu zawodników przez organizatora Krzysztofa Sikorę, zostały rozlosowane stanowiska dla poszczególnych drużyn. Od około godziny 11 uczestnicy Pucharu zaczęli się przygotowywać do karpiowania.
Dzień drugi. Właśnie mija drugi dzień Lubuskiego Pucharu Karpiowego - Jet Fish Cup Pszczew 2009. Do godziny 20.00 został złowiony jeden karp o wadze 7,90kg Marcin Korzec i Tomasz Szewczyk stanowisko numer 7. Niestety pogoda nie oszczędza uczestników pucharu. Od rana jest chłodno na przemian pada deszcz i świeci słońce. Prawdopodobnie ma to wpływ na ilość złowionych ryb. Czekamy na kolejne miejmy nadzieje bardziej pomyślne wiadomości z zawodów.
Dzień trzeci. Po trzecim dniu 1. Lubuskiego Pucharu Karpiowego - Jet Fish Cup 2009 w Pszczewie nie ma niestety nowych złowionych karpi. Koledzy Tomasz Goryński i Paweł Henkel byli blisko wyciagnięcia ok. 10 kilogramowego karpia, ale niestety zerwał się przy pomoście.Lista uczestników:


1.Damian Obłąk / Rafał Matuszewski
2.Mirek Okoński / Maciej Cierkowski
3.Tomasz Dymnicki / Dominik Skoczylas
4.Grzegorz Kabat / Andrzej Kowalewicz
5.Rafał Miernik / Marek Niemczyk
6.Jerzy Rynca / Mirosław Hankus
7.Marcin Korzec / Tomasz Szewczyk
8.Tomasz Domrozek / Piotr Maultz
9.Tomasz Goryński / Paweł Henkel
10.Ireneusz Kopka / Andrzej Jędrychowski